Notikums

Praktisks seminārs darba devējiem par komunikāciju ar cilvēkiem ar invaliditāti “Iekļaujoša komunikācija. Kā sarunāties?”

Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu informatīvās kampaņas "Atvērtība ir vērtība" ietvaros, kas šogad veltīta diskriminācijai invaliditātes dēļ, aicina darba devējus uz praktisku semināru “Iekļaujoša komunikācija. Kā sarunāties?”.
Kā sarunāties ar cilvēkiem ar invaliditāti? Ko ņemt vērā, lai, komunicējot darba vidē un ārpus tās, ērti justos abas iesaistītās puses? Kādas ir cilvēku ar invaliditāti vajadzības, nepieciešamais atbalsts un kā to nodrošināt?
Seminārā Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento” valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane sniegs praktisku ieskatu cilvēku vajadzībās, ņemot vērā viņu invaliditāti (kustību, redzes, dzirdes, intelektuālās attīstības vai psihosociālie traucējumi, invaliditāte hroniskas saslimšanas dēļ), un kā tās nodrošināt, tostarp domājot par savstarpējo komunikāciju darba attiecībās.
Norises laiks: 2022. gada 7. jūnijs no plkst. 13.00 līdz 14.30.
 
Pasākuma programmā:
  • Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktores Zaigas Pūces uzruna;
  • Invaliditāte, tās veidi un iekļaujošā komunikācija, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento” valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un politikas koordinatore Iveta Neimane;
  • Diskusija, atbildes uz jautājumiem.
Pieteikties semināram iespējams šeit:  https://ej.uz/ieklaujosa_komunikacija
Reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz pasākumu Zoom platformā 6. jūnijā.
Informējam, ka vebinārs tiks ierakstīts.
Datums un laiks
07. Jūnijs, 2022
13:00-14:30