Notikums

WellTo projekta noslēguma konference

Aicinām viesmīlības un tūrisma nozares uzņēmumus piedalīties Erasmus+ projekta “Iesaistītās puses nākotnes Wellness sektora prasmju attīstībai” (WellTo) konferencē, kas notiks 2021. gada 29. jūnijā no 9.00 līdz 14.30 Zoom platformā. Konference norisināsies angļu valodā.

Konferencē informēsim par projekta rezultātiem, kas izstrādāti, lai veicinātu profesionālās izglītības un darba tirgus vajadzību mijiedarbību Wellness sektorā, sniegtu atbalstu darba devējiem darba vidē balstītu mācību īstenošanā, nodrošinātu reģionālu un starptautisku tīklu, lai veicinātu izglītojamo mobilitāti, kā arī uzlabotu tūrisma nozares konkurētspēju.

Projekta ietvaros tika izstrādāts:

  • Vienotas ‘Wellness centra administratora’ (WCA) mācību programma četrām valstīm – Bulgārijai, Slovēnijai, Slovākijai, Latvijai;
  • Akreditācijas stratēģija, lai nodrošinātu WCA kvalifikācijas atzīšanu
  • Mediatoru rokasgrāmata WCA darba vidē balstītu mācību īstenošanai
  • Eiropas Wellness tūrisma prasmju tīkls (European Wellness Tourism Skills Network, EWTSN).

WellTo projekta mērķis ir nodrošināt efektīvu sadarbību starp profesionālās izglītības iestādēm un labsajūtas tūrisma (Wellness un SPA) uzņēmumiem, lai nodrošinātu vienotas kvalifikācijas ‘Wellness centra administrators’ plānošanu un īstenošanu skolā un darba vidē balstītās mācībās.

Projekta tīmekļa vietne: https://www.wellto.eu/

Pieslēgties konferencei:

https://zoom.us/j/99446949733?pwd=eEM1NjlaWEdWZUl1ZTdoeFdjMzh1QT09

Meeting ID: 994 4694 9733

Passcode: 027881

Datums un laiks
29. Jūnijs, 2021
09:00-14:30

Lejupielādes

Darba kārtība