Notikums

Darba devēju MEET-UP Liepājā

Piektdien, 29. janvārī tiešsaistē plkst. 11.00 Liepājas pilsētas un novada uzņēmējiem norisināsies Latvijas Darba devēju konferederācijas (LDDK) rīkotā darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīca DARBA DEVĒJU MEET-UP ar mērķi veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem.
Aicinām arī jūs piedalīties diskusijā un semināra praktiskajā daļā. Dalībnieku reģistrācija pasākumam: https://ej.uz/meetup_Liepaja
Pasākuma ietvaros iecerēts:
  • izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju viedokļus par uzņēmējdarbības vidi un sociālo dialogu,
  • pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem, pārrunāt par uzņēmēju atbalstu Covid-19 laikā,
  • dot ieskatu par nodokļiem un valsts budžetu nākamajam gadam,
  • stāstīt par LDDK iespējām darba devēju atbalstam, praktisks seminārs par darba vides pielāgošanu Covid-19 laikā, jaunām darba organizācijas formām, mācībām darba vidē, nozaru koplīgumiem un ES fondu iespējām.

Pasākums īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" ietvaros, ko īsteno Valsts Darba inspekcija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību.

 

Eiropas Sociālā fonda projekts “Sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības atbalsta jomā” (Nr. 3.4.2.2/16/I/001)