Notikums

LDDK vebināru cikls darba devējiem “Darba un privātās dzīves līdzsvars darbavietā”

Latvijas Darba devēju konfederācija aicina darba devējus pieteikties apmācību programmai "Darba un privātās dzīves līdzsvars darbavietā”, kas sastāv no vebināru cikla un e-apmācību moduļa.
Vebināru laikā varēsiet iepazīties ar konkrētu Latvijas uzņēmumu pieredzi un ieviestajiem pasākumiem, kas veicina darba un privātās dzīves līdzsvaru, kā arī uzzināt par darba un privātās dzīves līdzsvara nozīmi darbavietā mūsdienās, izskatīt dažādus praktiskos risinājumus elastīgam darba režīmam, garīgai un fiziskai veselībai un labbūtība darbavietā, sieviešu un vīriešu vienlīdzīgām iespējām darba tirgū un dažādu darbinieku grupu atbalstam: darbiniekiem ar bērniem līdz 18 gadu vecumam, darbiniekiem – aprūpētājiem, vecāka gada gājuma darbiniekiem, darbiniekiem ar invaliditāti.
Vebināru cikls norisināsies piektdienās, no 2021.gada 22. oktobrim līdz 2022. gada 14. janvārim Zoom platformā no 15.00 līdz 17.00. Kopumā būs 10 vebināri, vienas nodarbības ilgums ir 2 stundas.
Pieteikties apmācību programmai iespējams līdz 20. oktobrim, aizpildot anketu vietnē: https://ej.uz/lddkvebinari.
Piedalīties var jebkuras nozares un jebkura lieluma uzņēmuma, organizācijas vai iestādes pārstāvis. Dalība apmācību programmā ir bez maksas.
Vebināri rīkoti Eiropas Savienības programmas "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība" (2014–2020) līdzfinansētā projekta “Līdzsvars visiem (B4A)” Nr. 881676-B4A ietvaros.
Datums un laiks
22. Oktobris - 14. Janvāris, 2022
15:00-17:00