Notikums

Darba devēju MEET-UP Ogrē

Ceturtdien, 3.decembrī tiešsaistē plkst.13 Ogres pilsētas un novada uzņēmējiem norisināsies Latvijas Darba devēju konferederācijas (LDDK) organizētā darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīca DARBA DEVĒJU MEET-UP ar mērķi veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem.
Aicinām arī jūs piedalīties diskusijā un semināra praktiskajā daļā.
Dalībnieku reģistrācija pasākumam: https://ej.uz/meetupogre

Pasākuma ietvaros iecerēts:

  • izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju viedokļus par uzņēmējdarbības vidi un sociālo dialogu,
  • pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem, pārrunāt par uzņēmēju atbalstu Covid laikā,
  • dot ieskatu par nodokļiem un valsts budžetu nākamajam gadam,
  • stāstīt par LDDK iespējām darba devēju atbalstam, praktisks seminārs par darba vides pielāgošanu Covid laikā, jaunām darba organizācijas formām, mācībām darba vidē, nozaru koplīgumiem un ES fondu iespējām sākot no 2021.gada.

Pasākums īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" ietvaros, ko īsteno Valsts Darba inspekcija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību.

Eiropas Sociālā fonda projekts “Sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības atbalsta jomā” (Nr. 3.4.2.2/16/I/001).