Jaunumi

Tiešsaistes vebināru cikls “Droša un iekļaujoša darba vide” ķīmiskās rūpniecības, vides aizsardzības, farmācijas nozaru uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem

13. Jūnijs, 2023

Šā gada 29. un 30. jūnijā LDDK aicina ķīmiskās rūpniecības, vides aizsardzības, farmācijas nozaru uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus piedalīties tiešsaistes vebināru ciklā “Droša un iekļaujoša darba vide” par darba tiesību, drošības un aizsardzības aktualitātēm: darba attiecības, uzteikumi, būtiskais darba līgumos, iekšējie normatīvie akti, konfliktsituāciju risinājumi, riska faktori darba aizsardzībā, nelaimes gadījumi, tiesu prakse, sociālais dialogs darba aizsardzībā, darba un ģimenes līdzsvars, darba līguma būtiskās sastāvdaļas, konfliktsituācijas darba vidē, nelaimes gadījumi, sociālais dialogs darba aizsardzībā - labās prakses piemēri, iekļaujoša darba vide uzņēmumā.

Vebināri ir bezmaksas, un tie ir aktuāli atbildīgajiem uzņēmumā par darba tiesību, drošības un aizsardzības, juridiskiem jautājumiem, personāla atlasi un vadību. Pēc vebināra dalībnieki saņems praktisku informāciju prezentāciju veidā, apliecību par vebināra noklausīšanos un LDDK ekspertu kontaktus individuālām konsultācijām.

Reģistrācija: https://ej.uz/dv_kimija

Vebināru organizē LDDK Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" ietvaros.