Jaunumi

LDDK rīko semināru ciklu “Droša un iekļaujoša darba vide”

22. Augusts, 2023

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) šī gada 30. un 31. augustā aicina veselības, sociālo pakalpojumu un skaistumkopšanas nozaru uzņēmumu, organizāciju pārstāvjus piedalīties tiešsaistes vebināru ciklā “Droša un iekļaujoša darba vide” par darba tiesību, drošības un aizsardzības aktualitātēm: darba attiecības, uzteikumi, būtiskais darba līgumos, iekšējie normatīvie akti, konfliktsituāciju risinājumi, riska faktori darba aizsardzībā, nelaimes gadījumi, tiesu prakse, sociālais dialogs darba aizsardzībā, darba un ģimenes līdzsvars, darba līguma būtiskās sastāvdaļas, konfliktsituācijas darba vidē, nelaimes gadījumi, sociālais dialogs darba aizsardzībā - labās prakses piemēri, iekļaujoša darba vide uzņēmumā.

Reģistrējies: https://ej.uz/dv_veseliba

Norises laiks:

2023. gada 30. augusts, Zoom platforma, 11:00 - 13:00

https://us02web.zoom.us/j/87145569582

2023. gada 31. augusts, Zoom platforma, 11:00 - 13:00

https://us02web.zoom.us/j/88379397432

Vebināru cikla “Droša un iekļaujoša darba vide” programma:

Vebinārs ir bezmaksas, aktuāls atbildīgajiem uzņēmumā par darba tiesību, drošības un aizsardzības, juridiskiem jautājumiem, personāla atlasi un vadību. Pēc vebināra dalībnieki saņems prezentācijas, apliecību par vebināra noklausīšanos (pēc pieprasījuma), LDDK ekspertu kontaktus individuālām konsultācijām par darba aizsardzību, drošību un tiesībām.

Vebināru organizē LDDK Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" ietvaros.

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai (LBAS), pārstāv darba devēju intereses Saeimā. Vairāk informāciju par LDDK skatīt šeit: https://lddk.lv/par-lddk/