Jaunumi

LDDK aicina piedalīties seminārā “Droša un iekļaujoša darba vide”

16. Oktobris, 2023

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) šī gada 26. un 27. oktobrī aicina TIRDZNIECĪBAS, GRĀMATVEDĪBAS, FINANŠU un ADMINISTRĒŠANAS nozares uzņēmējus, organizāciju pārstāvjus piedalīties tiešsaistes vebināru ciklā “Droša un iekļaujoša darba vide” par darba tiesību, drošības un aizsardzības aktualitātēm: darba attiecības, uzteikumi, būtiskais darba līgumos, iekšējie normatīvie akti, konfliktsituāciju risinājumi, riska faktori darba aizsardzībā, nelaimes gadījumi, tiesu prakse, sociālais dialogs darba aizsardzībā, darba un ģimenes līdzsvars, darba līguma būtiskās sastāvdaļas, konfliktsituācijas darba vidē, nelaimes gadījumi, sociālais dialogs darba aizsardzībā - labās prakses piemēri, iekļaujoša darba vide uzņēmumā.

Reģistrējies: https://ej.uz/tirdznieciba_finanses

Norises laiks:

2023. gada 26. oktobris, Zoom platforma, 11:00 - 13:00

https://us02web.zoom.us/j/88596837074

2023. gada 27. oktobris, Zoom platforma, 11:00 - 13:00

https://us02web.zoom.us/j/84065443908

Vebināru cikla “Droša un iekļaujoša darba vide” programma:

Vebinārs ir bezmaksas, aktuāls atbildīgajiem uzņēmumā par darba tiesību, drošības un aizsardzības, juridiskiem jautājumiem, personāla atlasi un vadību. Pēc vebināra dalībnieki saņems prezentācijas, LDDK ekspertu kontaktus individuālām konsultācijām par darba aizsardzību, drošību un tiesībām. Pēc pieprasījuma un nepieciešamības ir iespēja saņemt apliecību par vebināra noklausīšanos.

Vebināru organizē LDDK Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" ietvaros.

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai (LBAS), pārstāv darba devēju intereses Saeimā. Vairāk informāciju par LDDK skatīt šeit: https://lddk.lv/par-lddk/