Jaunumi

Ventspilī norisināsies LDDK organizētā Latvijas un Ukrainas kontaktbirža

11. Oktobris, 2022

14. oktobrī plkst. 10.00 Ventspilī, Rūpniecības ielā 2 "VIZIUM" telpās norisināsies trešā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) organizētā kontaktbirža Latvijas un Ukrainas uzņēmumu/nozaru pārstāvjiem par sadarbības iespējām Ukrainas atjaunošanā.

Ar interesentiem tiksies Ukrainas Darba devēju federācijas (Federation of Employers of Ukraine, FEU) ekspertes Liudmyla Vasilega (koordinatore izglītības un nodarbinātības jautājumos) un Natalya Gosteva (koordinatore biznesa sadarbībā), kuras līdz pat novembra vidum strādā LDDK birojā Ārlietu ministrijas atbalstītā attīstības sadarbības projekta ietvaros.

Lai plānotu pasākuma norisi, interesenti aicināti pieteikties šeit:

https://ej.uz/birzaventspils

LDDK sadarbībā ar FEU jau aizvadījusi divas kontaktbiržas.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone:

Mūsu draugi Ukrainā, par spīti karam, spītīgi un mērķtiecīgi ne tikai domā, bet jau atjauno valsti, kur tas iespējams un aicina sadarboties ar mūsu uzņēmējus. Šajā kontekstā nav runa par ziedošanu vai atbalstu, bet sadarbību, lai Ukraina pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk atjaunotu gan infrastruktūru, gan pakalpojumus. Ukrainas puse ir ļoti ieinteresēta partneru piesaistē un meklēšanā Latvijā, īpaši, ņemot vērā mūsu valsts sniegto atbalstu līdz šim, un arī mūsu uzņēmēji un darba devēji mērķtiecīgi un fokusēti meklē sadarbības iespējas. Mēs, LDDK, sniedzam šo platformu, savedot abas puses kopā pie viena galda miera apstākļos. Tāpēc aicinām uzņēmējus un organizācijas izmantot šīs tikšanās iespējas. Interesentiem FEU ekspertes un viņu konsultācijas pieejamas arī ikdienā sazinoties e-pastā [email protected].

Projekts saņēmis Ārlietu ministrijas finansējumu 2022. gadā no attīstības sadarbības budžeta.