Jaunumi

Vebināru cikls “Droša un iekļaujoša darba vide” pārtikas ražošanas un lauksaimniecības nozaru profesionāļiem

20. Janvāris, 2023

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) 26. un 27. janvārī aicina pārtikas ražošanas un lauksaimniecības nozares uzņēmumu, organizāciju pārstāvjus piedalīties tiešsaistes vebināru ciklā “Droša un iekļaujoša darba vide” par darba tiesību, drošības un aizsardzības aktualitātēm: darba attiecības, uzteikumi, būtiskais darba līgumos, iekšējie normatīvie akti, konfliktsituāciju risinājumi, riska faktori darba aizsardzībā, nelaimes gadījumi, tiesu prakse, sociālais dialogs darba aizsardzībā, darba un ģimenes līdzsvars.

Vebināru mērķauditorija ir uzņēmumu darbinieki, kas atbildīgi par darba tiesību, drošības un aizsardzības, juridiskiem jautājumiem, personāla atlasi un vadību. Dalībnieki pēc vebināra saņems praktisku informāciju prezentāciju veidā, apliecību par vebināra noklausīšanos, LDDK ekspertu kontaktus individuālām konsultācijām. Dalība vebinārā ir bezmaksas.

Vebināri notiek LDDK Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" ietvaros.