Jaunumi

Starptautiskā konferencē informēs par labākajiem risinājumiem mācību prakšu īstenošanā

14. Jūnijs, 2017

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) šī gada 15. jūnijā organizē starptautisku konferenci “Profesionālā izglītība un bizness: veiksmīga sadarbība kvalitatīvām praksēm un darbam”, kas norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā.

Konferencē diskutēs par darba devēju sadarbības iespējām ar profesionālās izglītības iestādēm kvalitatīvu prakšu un darba vidē balstītu mācību nodrošināšanā, apzinot Latvijas un Eiropas valstu pieredzi. Konferencē piedalīsies LDDK, Eiropas Darba devēju konfederācijas BusinessEurope, Izglītības un zinātnes ministrijas, uzņēmumu un organizāciju pārstāvji.

Latvijas darba tirgū arvien pieaug pieprasījums pēc kvalificēta darbaspēka, īpaši ražojošajās industrijās, tādēļ izšķiroši svarīga ir cieša izglītības iestāžu, uzņēmumu un arī potenciālo darbinieku sadarbība jau mācību laikā.

“Lai jaunieši būtu konkurētspējīgi un pilnvērtīgi sagatavoti darba tirgum, ļoti būtiskas ir ne tikai labas teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas, kuras vislabāk iespējams gūt uzņēmumos – mācību prakšu laikā. Uzskatu, ka darba devējiem un izglītības iestādēm ir jādara viss iespējamais, lai sniegtu šo atbalstu topošajiem nozaru profesionāļiem,” uzsver LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs.

Konference ir trīs gadus ilgā projekta „Kvalitatīvas prakses darba tirgum” noslēdzošais pasākums, kurā prezentēs projekta rezultātus un sniegs risinājumus uzņēmējdarbības un izglītības sektora sadarbībai.

Konference tiek finansēta LDDK īstenotā Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta „Kvalitatīvas prakses darba tirgum” (Nr.2014-1-LV01-KA202-000522) ietvaros.

Mediji ir laipni aicināti apmeklēt konferenci, piesakot savu dalību pa telefonu: 28650306 vai e-pastu: [email protected]v.

Lejupielādes

Programma