Jaunumi

Semināru cikla “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” noslēgums – Pilsrundālē

25. Novembris, 2019

Trešdien, 27. novembrī, ar semināru Pilsrundālē noslēgsies rudens semināru cikls, kur dalīsimies ar Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanas labo praksi un pieredzē balstītajām atziņām. 

Seminārā būs iespējams uzzināt aktualitātes un šobrīd zināmās nākotnes perspektīvas ES fondu jomā, tāpat tiks skaidroti projektu īstenotājiem būtiskie valsts atbalsta jautājumi, pašvaldību aizņēmumu un iepirkumu veikšanas tēmas. Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) semināra organizēšanā sadarbojas ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju un Labklājības ministriju.

Par ES fondu projektu īstenošanu varēs uzzināt arī trīs pieredzes stāstus – Laura Ārente, Rundāles novada domes pārstāve, stāstīs, kā noritējusi pasākuma norises vietas – Rundāles multifunkcionālā centra – būvniecība. Par ūdenssaimniecības attīstību Jelgavā, izmantojot ES fondu finansējumu, pieredzē dalīsies Ieva Strode no SIA “Jelgavas ūdens”. Savukārt Zanda Lamba no Latvijas Darba devēju konfederācijas stāstīs par audzēkņu iespējām apgūt prasmes darba vidē.

Bezmaksas seminārs Pilsrundālē notiks 27. novembrī plkst. 11.00 Rundāles multifunkcionālajā centrāPieteikšanās semināra apmeklējumam (līdz 25. novembrim) un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā.

Rudens semināru cikls par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā notika visos reģionos, pasākumos Rīgā, Rēzeknē, Kolkā un Cesvainē klātienē pulcējot vairāk nekā 350 interesentu.

Videoieraksts no semināra Rīgā 30. oktobrī pieejams CFLA youtube.com kanālā.