Jaunumi

Rīgas Celtniecības koledžas audzēkņu – topošo ēku būvtehniķu tikšanās ar uzņēmumiem

27. Aprīlis, 2022

2022. gada 27. aprīlī LDDK SAM 8.5.1. Darba vidē balstītas mācības projekta komanda organizēja Rīgas Celtniecības koledžas 2. un 3. kursa audzēkņu - topošo Ēku būvtehniķu tikšanos ar uzņēmumu SIA "Power Building" un SIA "Jumis.co" pārstāvi Mārci Slavinski.

Pateicamies Mārcim par atsaucību, aizraujošo prezentāciju par prakses iespējām uzņēmumā, kā arī audzēkņiem par dalību un aktivitāti!

Sarunas noslēgumā audzēkņi aizpildīja aptauju par savas kvalifikācijas izvēli, mācību ekskursijas nozīmi un projekta sniegtajām iespējām. Kā redzams rezultātos - lielākā daļa audzēkņu par projekta sniegtajām iespējām līdz šim nebija dzirdējuši, kā arī puse norādīja, ka iepriekš līdzīgās ekskursijās un tikšanās ar uzņēmumiem nav saņēmuši piedāvājumu piedalīties.

Papildus faktam, ka izteikts vairākums no audzēkņiem labprāt vēlētos doties uz uzņēmumiem un iepazīt jauno prakses vietu klātienē, var secināt par projekta organizēto ekskursiju pozitīvo ietekmi un nozīmi audzēkņu izaugsmē. Kā motivējošos faktorus kvalifikācijas izvēlē audzēkņi vienlīdz augstu novērtēja draugu un vecāku ieteikumus, izaugsmes, karjeras un atalgojuma iespējas nozarē, bet zemāk - izglītības iestādes aicinājumu sociālajos tīklos.

This image has an empty alt attribute; its file name is ESF-logo-projektiem-003.png