Jaunumi

Pieredzes apmaiņas ekskursija A/S BALTICOVO

5. Decembris, 2023

2023. gada 28. novembrī norisinājās pieredzes apmaiņas ekskursija par darba aizsardzības prasību ievērošanu A/S BALTICOVO, Iecavā, Bauskas novadā.

Pateicamies par iespēju iepazīties ar vienu no lielākajiem olu un olu produktu ražotājiem Ziemeļeiropā ar 50 gadu pieredzi nozarē, gūt ieskatu ražošanas darba specifikā, iepazīties ar mūsdienīgiem profesionālajiem risinājumiem ražošanas procesā, ilgtspējīgas attīstības mērķiem, kā arī iepazīties ar darba drošības un labas ražošanas prakses prasībām atbilstošu darba vidi, kurā viena no galvenajām prioritātēm ir darbinieks, vide, sabiedrība.

Latvijas Darba devēju konfederācija pateicas par viesmīlību, atvērtību un augstu profesionalitāti Komunikācijas un attīstības direktoram Tomam Auškāpam, Personāla direktorei Līgai Lazdānei un Pārtikas produktu ražošanas daļas direktoram Ivaram Beņislavskim.

Vēlam veiksmi turpmākajos profesionālajos izaicinājumos!

Mācību ekskursijas mērķis ir paaugstināt darba devēju izpratni par darba aizsardzības nozīmīgumu, ekonomisko izdevīgumu un veicināt ieinteresētību darba vides sakārtošanā saviem darbiniekiem, kā arī veicināt pieredzes un labās prakses apmaiņu.

Mācību ekskursija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros ar ESF atbalstu.