Jaunumi

Ar LDDK atbalstu simtiem jauniešus iedvesmo savas karjeras izrāvienam

21. Oktobris, 2021

Pulcējot vairāk nekā 700 jauniešus, ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) atbalstu 8. oktobrī aizritējis #PanākumuSkola (Youth Empowered) starptautiskais pasākums, kas tiešsaistē vienoja četras valstis - Latviju, Lietuvu, Igauniju un Poliju. Pasākumā piedalījās Latvijā pazīstami biznesa, nevalstiskā sektora, kultūras un izklaides jomu profesionāļi, motivējot jauniešus savas karjeras uzsākšanai un izaugsmei.

Tiešsaistes pasākums šogad pulcēja vairāk nekā 700 dalībniekus un vairāk nekā 2000 tiešsaistes skatītājus - jauniešus, kuri izteikuši vēlmi gūt jaunas zināšanas un iedvesmu savas karjeras izrāvienam. Pasākuma dalībniekus ar saviem pieredzes stāstiem uzrunāja jauniešu iniciatīvu organizācijas “Global Shapers Riga” dibinātāja Diāna Lāce-Davidova, uzņēmuma “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) prezidents un valdes priekšsēdētājs Juris Binde, pērnā gada Latvijas ietekmīgākais influenceris Niklāvs Mičulis un citi.

Juris Binde, LMT prezidents: “Cilvēkam ir jāmācās visu mūžu. Pat ja šķiet, ka tu jau visu zini, arī tad mācības ir jāturpina. Jāturpina izglītoties visdažādākajās jomās, jo tikai dažādu zināšanu simbioze dod mums iespēju darboties radoši - radīt inovatīvus produktus, radīt labumu sabiedrībai. Mērķim vienmēr ir jābūt - būt pirmajam. Protams, šādu mērķi nav iespējams sasniegt vienatnē. Vislabākos rezultātus ir iespējams sasniegt sadarbojoties. Sadarbība šodien ir atslēgas vārds, kas nosaka panākumus pilnīgi visās jomās.”

Visi pasākumam reģistrētie dalībnieki ir aicināti pieteikties apmācību sertifikātam, kas apliecinās dalību pasākumā un tajā gūtās zināšanas.

Pērn tiešsaistē no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas pieslēdzās vairāk nekā 1100 jaunieši, kuri uzklausīja 15 dažādu nozaru ekspertu pieredzes un iedvesmas stāstus. Kā lektori no Latvijas pasākumā piedalījās pasākumu vadītājs un šovmens Mārtiņš Kapzems, Eiropas čempione vieglatlētikā Sindija Bukša un “Global Shapers Riga” dibinātāja Diāna Lāce - Davidova.

Par “Panākumu Skolu”

#PanākumuSkola (Youth Empowered) ir Coca‑Cola HBC īstenota starptautiska programma visās 28 uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programmas mērķis ir atbalstīt jauniešus veiksmīgā karjeras uzsākšanā, attīstot būtiskākās dzīves un uzņēmējdarbības prasmes un veicinot kontaktu tīklu izveidi. Latvijā projektu īsteno Coca-Cola HBC Latvija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), 4 gadu laikā sarīkojot 15 bezmaksas seminārus 5 dažādās Latvijas pilsētās, piedaloties dažādiem lektoriem un sasniedzot vairāk kā 2000 jauniešus.