Jaunumi

Notiks preses konference par rekomendācijām partiju vēlēšanu programmām

18. Jūlijs, 2022

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci, kurā iepazīstinās ar izstrādātajām rekomendācijām politisko partiju vēlēšanu programmām. Preses konference norisināsies trešdien, 20. jūlijā plkst. 14:00 LTRK namā (LTRK namā Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā).

LTRK kopā ar LDDK ir izstrādājusi rekomendācijas partiju ekonomikas programmām, lai nākamā valdība spētu radīt priekšnoteikumus Latvijai kā piesaistes un izaugsmes platformai zinošiem un izaugsmes iespējas alkstošiem cilvēkiem, kā arī eksportējošiem un vienlaikus produktīviem uzņēmumiem.

Politisko partiju ekonomikas programmu rekomendācijas ietver uzdevumus dažādās sfērās: enerģētika, izglītība, nodokļi, inovācijas, pārvalde un sadarbība ar NVO. LTRK un LDDK ieskatā, partiju programmās ir jāiekļauj mērķus, kas palīdzētu Latvijai kļūt par vietu, kur rodas un pulcējas talanti, kas darbojas labvēlīgā uzņēmējdarbības vidē, piesaista investīcijas, attīsta ekonomiku un vairo Latvijas iedzīvotāju labklājību. Politisko partiju rekomendācijas prezentēs LTRK prezidents Aigars Rostovskis un LDDK prezidents Andris Bite. Preses konferenci vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Mediji aicināti pieteikties, zvanot 29385117 vai rakstot aija.rumba@ltrk.lv.