Jaunumi

Norisināsies seminārs “Sudraba paaudze: neapzinātais darba tirgus potenciāls”

2. Decembris, 2019
kristinas-projekts-1024x208

Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība aicina uz semināru “SUDRABA PAAUDZE – NEAPZINĀTAIS DARBA TIRGUS POTENCIĀLS” 2019.gada 18.decembrī, plkst 9.00 Raiņa bulvārī 4, Valsts administrācijas skolas zālē, Rīgā.

Ņemot vērā demogrāfisko situāciju ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, kā arī to, ka gados vecāku cilvēku radītā demogrāfiskā slodze ik gadu palielinās, notiek izmaiņas arī darba spēka struktūrā. Darbaspēka trūkums un problēmas, kas skar sociālo un pensiju sistēmu ir par iemeslu tam, ka palielinās darba mūža ilgums. Tādēļ darba devējiem arvien lielāki resursi jāvelta darba vides pielāgošanai, veselības uzturēšanas pasākumiem, apmācību un prasmju pilnveidošanai, elastīgām darba formām, darba pienākumu un darba apstākļu pielāgošanai, zināšanu nodošanai starp paaudzēm, īpaši domājot par sudraba paaudzi.

Seminārā diskutēsim par senioru nodarbinātības izaicinājumiem un uzklausīsim uzņēmēju labās prakses piemērus, lai pēc iespējas ilgāk motivētu gados vecākos darbiniekus būt aktīviem darba tirgū.

SUDRABA_PAAUDZE_PROGR

Semināra prezentācijas pieejamas šeit.