Jaunumi

NEP pārstāvji tiekas ar topošajiem karjeras konsultantiem

3. Novembris, 2015

2015.gada 28. oktobrī Latvijas darba devēju konfederācijā norisinājās Latgales reģiona pedagogu – karjeras konsultantu seminārs.

Semināra ietvaros Eiropas Sociālā fonda projekta „Nozaru kvalifikācijas sistēmas izveide un profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana” nozaru ekspertu padomju (NEP) pārstāvji informēja dalībniekus par aizvien pieaugošo NEP lomu profesionālās izglītības kvalitātes nodrošināšanā un paaugstināšanā, izklāstīja aktuālo informāciju par situāciju Latvijas darba tirgū, nākotnes tendencēm dažāda līmeņa profesionālo kvalifikāciju pieprasījumā, NEP īstenotajām karjeras atbalsta aktivitātēm, kā arī sniedza informāciju par vēlamajām īpašībām, kādām būtu jāpiemīt cilvēkiem, kas vēlas strādāt tādās nozarēs, kā poligrāfija un mediju tehnoloģijas vai elektronisko un optisko iekārtu ražošana, kā arī par profesionālās izaugsmes un atalgojuma iespējām šajās nozarēs.

Topošie karjeras konsultanti tika aicināti izmantot mājaslapā www.nozaruekspertupadomes.lv pieejamo NEP kontaktinformāciju, lai sazinātos ar sev interesējošās nozares speciālistiem, kuri var sniegt papildus informāciju par nozari, kā arī konsultēt dažādu karjeras izglītības pasākumu īstenošanas jautājumos dažādos Latvijas reģionos.

Informācija par NEP: http://prezi.com/psegcat-txna/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share

Informācija par tehnobusu: http://tehnobuss.lv/

Meža nozares karjeras buklets: https://www.zm.gov.lv/public/ck/files/ZM/mezhi/citas_publikacijas/karjera_meza_nozare_buklets.pdf