Jaunumi

NBS MVP sadarbībā ar LDDK rīko pavāru meistarklasi darba vidē balstītās mācībās

17. Novembris, 2022

Trešdien, 16. novembrī - valsts svētku nedēļā - Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības (NBS MVP) štāba ēdnīcā notika pavāru meistarklase ar šefpavāru Endiju Bērziņu un Darba vidē balstītu mācību audzēkņiem - Everitu, Kārli un Ralfu Rūdolfu no PIKC Saldus tehnikuma.

"Saldus tehnikuma audzēkņu vēlme pilnveidot savas profesionālās iemaņas un augstā atbildības sajūta bija pamats veiksmīgai sadarbībai." Darba vidē balstītu macību Darba vadītājs OR-3 R.Kļaviņš

Pasākuma viesi - profesionālo izglītības iestāžu direktori, pedagogi, mācību daļas speciālisti un audzēkņi ēdināšanas nozarē varēja iepazīties ar moderno darba vidi, pavārmākslu un jauniešu gūto pieredzi, apgūstot teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas Mācību vadības pavēlniecības štāba ēdnīcā.

Darba vidē balstītu mācību projekta vadītāja Jolanta Vjakse viesus iepazīstināja ar darba devēju viedokli un novērtējumu veiktajā tiešsaistes aptaujā, gan sadarbībā ar audzēkņiem, skolām un LDDK, ieviešot darba vidē balstītas mācības, gan svarīgākajām īpašībām praktikantos.

Pateicamies par sadarbību NBS MVP par izzinoša un aizraujoša pasākuma organizēšanā, kā arī pasākuma viesiem par atsaucību un interesi!

NBS Mācību vadības pavēlniecība LDDK projekta ietvaros piedāvā apgūt darba vidē balstītas mācības specialitātēs:

  • Pavārs
  • IT speciālists
  • Loģistikas speciālists
  • Darba aizsardzības speciālists
  • Automehāniķis
  • Autoelektriķis

Sīkākai saziņai - raksti uz [email protected] vai zvani ☎️ +371 25450388

Foto - OR-2 S.Vojevodska