Jaunumi

LU domnīcas LV PEAK ikgadējā konference “Produktivitātes dialogs”

21. Februāris, 2023

Šā gada 22. februārī aicinām piedalīties Latvijas Produktivitātes padomes un Produktivitātes zinātniskā institūta “LU domnīcas LV PEAK” ikgadējā konferencē “Produktivitātes dialogs”.  

Dialoga mērķis ir prezentēt Latvijas Produktivitātes ziņojumu 2022 un apspriest jaunākos ar produktivitāti saistītos pētījumus. 

Konference notiks hibrīda formātā ar iespēju apmeklēt klātienē Eiropas Savienības mājā (2.st., Kamīnzāle), Aspazijas bulvāris 28, no plkst. 14.00 – 17.00 un pieslēgties attālināti. 

Reģistrācija dalībai šeit 

Konferenci atklās Ilze Indriksone, Latvijas Republikas ekonomikas ministre un Prof. Gundars Bērziņš, Latvijas Produktivitātes padomes priekšsēdētājs, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns. Ar uzrunām uzstāsies LDDK prezidents Andris Bite - "Virzība uz augstāku produktivitāti Latvijā. Starp gaidām un realitāti" un Prof Juris Binde, LDDK padomes loceklis, Latvijas produktivitātes padomes loceklis, SIA LMT prezidents un valdes priekšsēdētājs, Vidzemes Augstskolas profesors - "Produktivitāte un inovācijas - ekonomikas izaugsmes ērkšķainais ceļš".

Uzzinai: LDDK un Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Latvijas Produktivitātes, Efektivitātes, Attīstības un Konkurētspējas zinātniskais institūts “Latvijas Universitātes domnīca LV PEAK “ 2019.gada 26.novembrī parakstīja Deklarāciju par sadarbību Latvijas produktivitātes un konkurētspējas analīzes jomā nolūkā veicināt produktivitāti, konkurētspēju un uz analīzi balstītu ekonomikas politikas izstrādi. Deklarācija paredz īstenot kopīgas aktivitātes, lai veicinātu akadēmiskās un zinātniskās vides saikni ar uzņēmējdarbības attīstību Latvijā un lai LDDK sagatavotie produktivitātes un konkurētspējas veicinošie pasākumi tiktu vispusīgi izdiskutēti un balstītos uz izsvērtu neatkarīgu analīzi