Jaunumi

LDDK biedru sapulcē diskutēs ar valdības pārstāvjiem par Latvijas ekonomikas transformāciju un lems par LDDK darbības jautājumiem

7. Marts, 2023

Rīt, 8.martā notiks LDDK biedru sapulce, kuras ietvaros LDDK biedri diskutēs ar Ministru prezidentu Arturu Krišjāni Kariņu, finanšu ministru Arvilu Ašeradenu un ekonomikas ministri Ilzi Indriksoni par Latvijas ekonomikas transformācijas un uzņēmējdarbības jautājumiem, kā arī lems par LDDK organizācijas darbības jautājumiem, tostarp, ģenerāldirektora amata kandidāta apstiprināšanu.

LDDK biedru sapulce notiks hibrīdformātā, ar iespēju piedalīties sapulcē klātienē, kā arī pieslēdzoties Zoom platformā. LDDK biedru sapulces pirmā stunda tiks veltīta diskusijai ar Ministru prezidentu Arturu Krišjāni Kariņu, finanšu ministru Arvilu Ašeradenu un ekonomikas ministri Ilzi Indriksoni par Latvijas ekonomikas transformācijas, Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas un uzņēmējdarbības vides problēmjautājumiem, īpaši akcentējot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un eksportspēju.

LDDK biedri otrajā sapulces daļā lems par LDDK kā organizācijas darbības jautājumiem, tostarp, balsojumā lems par Kaspara Gorkša kandidatūru LDDK ģenerāldirektora amatam. LDDK ģenerāldirektora amata vakancei tika saņemts 51 pieteikums, kuri tika izvērtēti vairākās atlases kārtās.