Jaunumi

LDDK BIEDRIEM: sanāksme ar Ārlietu ministriju par investīciju piesaistes un eksporta veicināšanas procesu

23. Janvāris, 2023

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija š.g. 1. februārī rīko sanāksmi ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), LTRK un LIAA, lai pārrunātu, kā labāk koordinēt un pilnveidot komunikāciju starp uzņēmējiem un Latvijas vēstniecībām, ar mērķi uzlabot investīciju piesaistes un eksporta veicināšanas procesus.  

Darba sanāksme ir rezultāts LDDK prezidenta Andras Bites š.g. 12.janvāra tikšanās ar Latvijas Republikas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču definētām prioritātēm: Latvijas preču un pakalpojumu eksports un produktīvu investīciju piesaiste Latvijai, kas nozīmē jaunu darba vietu radīšanu, produktu, pakalpojumu, nozaru un valsts ekonomikas attīstību Latvijā kopumā.

Ņemot vērā augstākminēto, lūdzam atsaukties tos LDDK biedrus, kuriem ir nepieciešams Latvijas vēstniecību atbalsts eksporta veicināšanai un investīciju piesaistei, un līdz š.g. 30. janvārim uz e-pastu : [email protected] sniegt informāciju:

  1. kuras valstis ir uzņēmuma interešu lokā (eksports un/ vai investīcijas);
  2. konkrēti, kāda veida atbalstu no Latvijas vēstniecībām ārvalstīs sagaidāt uzņēmuma darbībai;
  3. vai Jūs interesē tieša tikšanās ar Latvijas vēstniekiem, pārrunājot konkrēto atbalstu uzņēmumam, vai arī uzticat sava uzņēmuma interešu pārstāvību LDDK.

Ja sanāksmes laikā 1. februārī izdotos panākt vienošanos par kādu iekšējo mehānismu, tad jautājumu varētu iekļaut Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomes dienaskārtībā un lemt par tālākiem soļiem.

Kontaktpersona: Inese Stepiņa, Ģenerāldirektores vietniece starptautiskajos, ES un projektu vadības jautājumos

Starptautisko un ES lietu eksperte