Jaunumi

Labās prakses mācību ekskursija Stora Enso Latvija

27. Februāris, 2023

Notikusi labās prakses mācību ekskursija AS Stota Enso Latvija, kas izstrādā un rada risinājumus, izmantojot koksni un biomasu plašam nozaru lokam un izmantošanas veidiem visā pasaulē.

Stora Enso ir vadoša loma bioekonomikā, un uzņēmums sevi pozicionē kā videi draudzīgu produktu no atjaunojamiem materiāliem izstrādātājs. ekskursijas laikā dalībiekiem bija iespēja apmeklēt ražotni, zāģētavu un pārrunāt ar Stora Enso Latvija kolēģiem darba aizsardzības un darba drošības jautājumus. Pateicamies Baibai Kalniņai, Darba aizsardzības sistēmas vadītājai par gūto pieredzi un iespēju iepazīt uzņēmuma darbību.

Mācību ekskursija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros ar ESF atbalstu.

Informējam, ka pieejamas arī konsultācijas darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, kuras ESF projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros bez maksas nodrošina LDDK eksperti:

Laima Beroza, Darba aizsardzības eksperte

Jānis Pumpiņš, Darba tiesību eksperts