Jaunumi

JRTA nodrošinās siltas vakariņas Jelgavas slimnīcas mediķiem

12. Novembris, 2021

Lai sniegtu atbalstu Covid-19 pandēmijas pirmās frontes līnijas cīnītājiem, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) ar uzņēmēju atbalstu sākusi sociālo labdarības kampaņu «mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA», kuras laikā ar siltām vakariņām tiks nodrošināti Jelgavas pilsētas slimnīcā nakts maiņā strādājošie mediķi.

«Pagājušajā gadā Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija aizsāka Labo darbu maratonu, kurā sniedza atbalstu sociāli mazaizsargātākajām iedzīvotāju grupām, piemēram, bērniem ar īpašām vajadzībām. Izprotot šā brīža problēmas, šogad pieņēmām lēmumu uzmundrināt mediķus, uz kuru pleciem gulstas rūpes par cilvēku veselību, tostarp – ar Covid-19 saslimušo ārstēšana. Pārrunājot ar Jelgavas slimnīcas vadību piemērotāko palīdzības veidu, nācām pie secinājuma – mediķiem, kuri strādā nakts maiņā, ir visai sarežģīti ieturēt siltu maltīti,» kampaņas mērķi skaidro JRTA valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

Šobrīd Jelgavas uzņēmēji un privātpersonas jau ziedojušas apmēram 6000 eiro, kas trīs nedēļas ļaus nodrošināt siltas vakariņas Jelgavas slimnīcas mediķiem. Jāpiebilst, ka ik dienu nakts maiņā ārstniecības iestādē strādā 65 darbinieki, kuriem tad arī tiks veikta vakariņu piegāde, sākot ar šā gada 15.novembri.

Sociālās labdarības kampaņas «mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA» laikā sabiedrības uzmanība tai tiks pievērsta ar vides reklāmām un informāciju digitālajā vidē, aicinot iedzīvotājus izprast un novērtēt mediķu darbu.

«Augstu novērtēju Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas un uzņēmēju sniegto atbalstu, kas kalpos arī kā pozitīvs uzmundrinājums šajā mediķiem sarežģītajā laikā, kad daudzi no viņiem strādā uz spēku izsīkuma robežas,» uzsver Jelgavas slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga, norādot, ka šobrīd Jelgavas slimnīcā ir 55 Covid-19 pacienti, no kuriem 15 ārstējas Intensīvās terapijas nodaļā.

Sociālajā labdarības kampaņā «mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA» var iesaistīties ikviens, veicot ziedojumu Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijai uz bankas kontu LV73PARX0012465510001 ar norādi «Atbalsts mediķiem».

JRTA valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška un Jelgavas slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga izsaka pateicību visiem, kuri jau iesaistījušie atbalsta sniegšanā Jelgavas slimnīcas mediķiem.

Akciju atbalstīja SIA «Gren Jelgava», SIA «Evopipes», SIA «Signum» Zemgales veselības centrs, SIA «Mītavas elektra», SIA «Alejas projekti», SIA «Media Jelgava», SIA «Velis-A», SIA «Berling», Imants Kanaška, Vija Kugra, SIA «Smiltnieki», SIA «SK Zemgale», SIA «Mītava», SIA «Kanclers»,  SIA «Karameļu darbnīca», SIA «K.O. Partneri», SIA «JK Media group» un citi.

JRTA ir neatkarīga sabiedriskā organizācija, kura apvieno vairāk kā 100 uzņēmumus no Jelgavas un tās tuvākās apkārtnes, nodrošinot uzņēmējdarbībai nozīmīgu jautājumu risināšanu pašvaldības un valsts līmenī.

Avots: JRTA