Jaunumi

Jelgavas Amatu vidusskolas un Jelgavas tehnikuma audzēkņu tikšanās ar būvniecības un tērpu dizaina uzņēmumiem

6. Aprīlis, 2022

2022. gada 5. aprīlī LDDK SAM 8.5.1. projekta komanda organizēja Jelgavas Amatu vidusskolas un Jelgavas tehnikuma audzēkņu tikšanos ar vairākiem būvniecības un tērpu dizaina nozaru uzņēmumiem Jelgavā un Rīgā.

Jelgavas tehnikuma audzēkņu – apdares darbu tehniķu un Jelgavas tehnikuma pedagoga vizīte notika uzņēmuma SIA “Bildberg” objektā Jelgavā Lielā ielā 17. Vīzītes mērķis - iepazīstināt audzēkņus ar potenciālajām darba vidē balstītu mācību (DVB mācību) un prakses iespējām šajā uzņēmumā jau 2022. gada maijā.

Audzēkņu viedokļi pēc tikšanās: "..labprāt izvēlētos šo uzņēmumu kā prakses vietu, daži audzēkņi jau atraduši prakses iespējas citos uzņēmumos."

Jelgavas tehnikuma audzēkņu – apdares darbu tehniķu un Jelgavas tehnikuma pedagoga vizīte notika uzņēmumā SIA "Knauf", kurā ar uzņēmuma sniegtajām iespējām praktikantus iepazīstināja Artūrs Priedītis, SIA "Knauf" kvalitātes vadītājs un Andris Veinbergs, tehniskais vadītājs. Par "Knauf" produktu praktisko pielietojumu audzēkņus informēja Ēriks Tolčanicins - praktiskās apmācības meistars.

Audzēkņu viedokļi pēc tikšanās: "..super iespēja pašiem aplūkot un izmēģināt materiālus, kuri ražoti tepat Latvijā."

Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi - šūšanas speciālisti tikmēr vizītē apmeklēja Jelgavas tērpu dizaina un izstrādes uzņēmumu IK “TĒMA-Mode”, iepazīstot profesijas specifiku, darba vidi un jau ekskursijas dienas turpinājumā uzklausot noderīgas zināšanas arī pie tērpu dizainerēm Sonitas Pāvuliņas un Natālijas Jansones.

Audzēkņu atsauksmes pēc vizītes: "neaprakstāms prieks satikt dizaineres un iepazīties ar tērpu modelēšanas procesu, darbu ar klientiem."