Jaunumi

Ikgadējais pasākums pulcē rekordskaitu dalībnieku

4. Jūnijs, 2019

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas (JRTA) ikgadējā Latvijas uzņēmēju organizāciju tikšanās pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – uz to bija ieradušies vairāk nekā 120 uzņēmēji no visas Latvijas, apmeklējot vairākus uzņēmumus un kopīgi pavadot laiku sportiskās un izklaides aktivitātēs.«Latvijas uzņēmēju organizāciju tikšanās jau kļuvusi par tradīciju, un ar katru gadu tai pievienojas arvien vairāk dalībnieku. Arī šis gads nebija izņēmums, piemēram, pirmo reizi tajā piedalījās Ozolnieku uzņēmēju kluba pārstāvji, kā arī ciemiņi no Gruzijas un Moldovas,» pasākuma norisi atklāj JRTA valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

Pasākuma dalībnieki šogad iepazina augstvērtīgu koka grīdas dēļu un parketa ražotāju «Amberwood» Jelgavas novada Mežciemā, kā arī apmeklēja kādreizējās rūpnīcas «Būvdetaļas» kompleksu, kur tagad izveidots Lielupes industriālais parks. Tajā šobrīd jau darbu sākušas vairākas ražotnes, piemēram, koka karkasu māju ražotāji, kuri strādā ar eksporta tirgu Dānijā, un īpaši agresīvu vielu cauruļvadu ražotāji.

Pasākumu kuplināja Gruzijas vēstniece Latvijā Tea Maisuradze, kas līdzi bija atvedusi arī interesantu dāvanu – īpaši Baltijas tirgum radītu Gruzijas vīna «Amosa» kolekciju. Viņa uzsvēra, ka ir nepieciešams vēl vairāk stiprināt Latvijas un Gruzijas attiecības, un pauda prieku, ka arvien vairāk attīstās sadarbība arī uzņēmējdarbības jomā. Kā īpašus pasākuma viesus var minēt arī Moldovas vēstnieku Latvijā Jeudženu Revenko, Latvijas Darba devēju federācijas prezidentu Vitāliju Gavrilovu un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski un valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu.

Dalībnieki, spītējot ne pārāk labiem laika apstākļiem piedalījās ikgadējā pludmales volejbola turnīrā, kurā nepārspēti, kā jau daudzus gadus palika Bauskas uzņēmēji, kā arī devās braucienā ar laivām par Lielupi un izmēģināja «Mercedes Benz» jaunākās automašīnas. Tam sekoja atpūtas pasākums Ānes muižā, kas vienmēr bijusi lieliska iespēja uzņēmējiem pabūt kopā ar kolēģiem, pārrunājot ar būtisku uzņēmējdarbības jomas jautājumus un dibinot kontaktus.

Avots: www.jelgavniekiem.lv