Jaunumi

Cesvainē notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā

20. Novembris, 2019

Šodien Cesvainē notiks seminārs par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanā, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāja Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA).

Pasākums notiks plkst.11 Cesvaines kultūras namā, Pils ielā 8.

Seminārā būs iespējams uzzināt aktualitātes un šobrīd zināmās nākotnes perspektīvas ES fondu jomā, tāpat tiks skaidroti projektu īstenotājiem būtiskie valsts atbalsta jautājumi, pašvaldību aizņēmumu un iepirkumu veikšanas tēmas.

Par ES fondu projektu īstenošanu varēs uzzināt arī trīs pieredzes stāstus. Cesvaines novada domes projektu vadītāja Iveta Raimo stāstīs par Cesvainē realizētajiem ES fondu projektiem. SIA “Baltic Block” pārstāvis Andris Dombrovskis dalīsies ar stāstu par to, kā ES fondu atbalsts ir palīdzējis uzņēmējdarbības vides uzlabošanai. Savukārt par darba devēju un mācību iestāžu sadarbību, sniedzot audzēkņiem iespēju iegūt prasmes darba vidē, stāstīs Latvijas Darba devēju konfederācijas Vidzemes reģiona koordinatore Elīna Vējiņa un projekta dalībnieki.

CFLA semināra organizēšanā sadarbojas ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju un Labklājības ministriju.