Jaunumi

Cēsu uzņēmēju forums 2018

29. Novembris, 2018

Uzņēmēji un interesenti aicināti apmeklēt ikgadējo Cēsu uzņēmēju forumu, kas notiks 30.novembrī plkst.10.00 koncertzālē “Cēsis” un kura tēma šogad ir “Cilvēks nākotnes biznesā”.

Pasākuma laikā kopā ar pieaicinātiem nozaru ekspertiem notiks diskusijas par uzņēmējiem svarīgākajiem jautājumiem – tostarp problēmām un risinājumiem, kas saistīti ar darba spēka piesaistīšanu. Arī šogad tiks aktualizētas tēmas par dažādām mūsdienu inovācijām, kas uzņēmējdarbībā ieņem lielu lomu ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Forumā runāsim par reģionu attīstību kontekstā ar ne tikai nacionālām, bet arī globālām tendencēm, domājot par jau šobrīd būtisko darbaspēka deficītu. Tāpat būtisks jautājums uzņēmējiem ir arī tēriņu samazināšana par enerģiju, tāpēc aplūkosim šobrīd pieejamās iespējas energoefektivitātes paaugstināšanai. Forums noslēgsies ar ieskatu tuvākā un tālākā nākotnē, mēģinot iezīmēt, kā tehnoloģiju attīstība varētu ietekmēt dažādus uzņēmumus, sākot ar telekomunikāciju uzņēmumiem un beidzot ar kumelīšu audzētājiem.

Foruma ietvaros Vidzemes reģiona uzņēmumiem būs iespēja iegūt informāciju par dalības iespējām ESF projektā «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» Nr. 8.5.1.0/16/I/001 atbilstoši SAM 8.5.1. Konsultācijas sniegs Vidzemes reģiona koordinatore: Elīna Vējiņa. 

Ar pilnu foruma programmu iepazīsties ŠEIT.

Reģistrācija: https://www.mitto.me/cesuforums2018

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits – ierobežots.

Papildu informāciju, lūdzu, skatīt šeit: http://pasakumi.cesis.lv/pasakums/cesu-uznemeju-forums-2018/