Jaunumi

Ar LDDK atbalstu noritēs starptautisks seminārs jauniešu karjeras izaugsmei

28. Septembris, 2021

8. oktobrī jau piekto gadu pēc kārtas ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) atbalstu noritēs apmācības jauniešiem starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros, sniedzot iespēju uzklausīt dažādu nozaru profesionāļus un gūt jaunas zināšanas, kā arī iedvesmu un motivāciju savai karjeras izaugsmei.

Pasākums noritēs piektdien, 8. oktobrī, pl. 11.00 tiešsaistē projekta #PanākumuSkola Facebook un YouTube profilos, un to vadīs mūziķis Markus Riva. Kopumā pasākums ilgs 3,5 stundas, un tā dalībniekus ar saviem pieredzes stāstiem uzrunās multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins, mūziķis Edavārdi, digitālā satura radītājs Niklāvs Mičulis un “Latvijas Mobilais telefons” prezidents Juris Binde.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: “Karjeras izvēle var būt sarežģīta, tāpēc svarīgi, lai jaunieši gūtu visaptverošu priekšstatu par to, ar ko rēķināties, domājot par savām nākotnes darba gaitām. Labākais veids, kā to izdarīt, ir runāt, uzdot pareizos jautājumus un smelties pieredzes stāstus no savas jomas profesionāļiem. Aicinu jauniešus izmantot šo iespēju, lai gūtu iedvesmu, pārliecību par savām spējām un drosmes devu ceļā uz mērķi.”

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju reģistrāciju projekta mājaslapā panakumuskola.lv. Pēc pasākuma noslēguma visi reģistrētie dalībnieki varēs pieteikties apmācību sertifikātam, kas apliecinās dalību pasākumā un tajā gūtās zināšanas.

Pērn tiešsaistē no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas pieslēdzās vairāk nekā 1100 jaunieši, kuri uzklausīja 15 dažādu nozaru ekspertu pieredzes un iedvesmas stāstus. Kā lektori no Latvijas pasākumā piedalījās pasākumu vadītājs un šovmenis Mārtiņš Kapzems, Eiropas čempione vieglatlētikā Sindija Bukša un Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas “Startin.LV” izpilddirektore Diāna Lāce-Davidova.

Par “Panākumu Skolu”

#PanākumuSkola (Youth Empowered) ir Coca‑Cola HBC īstenota starptautiska programma visās 28 uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programmas mērķis ir atbalstīt jauniešus veiksmīgā karjeras uzsākšanā, attīstot būtiskākās dzīves un uzņēmējdarbības prasmes un veicinot kontaktu tīklu izveidi. Latvijā projektu īsteno Coca-Cola HBC Latvija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), 4 gadu laikā sarīkojot 15 bezmaksas seminārus 5 dažādās Latvijas pilsētās, piedaloties dažādiem lektoriem un sasniedzot vairāk kā 2000 jauniešus.