Jaunumi

Ar konferenci par cilvēkresursu lomu ekonomikas atveseļošanā noslēgsies LDDK un
Ukrainas Darba devēju federācijas sadarbības projekts

8. Novembris, 2022

Piektdien, 11. novembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 norisināsies Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Ukrainas Darba devēju federācijas kopīgi organizēta konference “Cilvēkkapitāla loma ekonomikas atveseļošanā un attīstībā” (“The role of human capital in economic recovery and development”).

Pasākuma laikā tiks prezentēti Latvijas un Ukrainas darba devēju aptauju salīdzināmie dati par cilvēkresursu lomu uzņēmējdarbības veicināšanā. Tāpat vairākās sesijās tiks aplūkoti gan Ukrainas, gan Latvijas uzņēmumu pieredzes piemēri personāla vadības un attīstībā.

Konferences programma lasāma ŠEIT.

Pasākums notiks tiešsaistē; pieteikties konferencei iespējams ŠEIT.

Jau ziņots, ka nolūkā atbalstīt Ukrainas valsts atjaunošanu un uzņēmējdarbības attīstību, iedzīvotāju nodarbinātību un darbaspēka potenciālu un ieguldījumus cilvēkkapitālā Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu īsteno attīstības sadarbības projektu “Darba devēju organizāciju atbalsts Ukrainas atveseļošanai un izaugsmei”. Līdz novembra beigām LDDK divas Ukrainas Darba devēju federācijas (FEU) ekspertes. 

Tāpat projektā tiek organizēti arī vebināri personālā vadītājiem un uzņēmējiem un citi pasākumi, lai veidotu jaunas sadarbības un pieredzes apmaiņu izglītības, nodarbinātības, cilvēkresursu vadības un uzņēmējdarbības jomās.

Projekts saņēmis Ārlietu ministrijas finansējumu 2022. gadā no attīstības sadarbības budžeta.