Jaunumi

Aizvadīts vebinārs par cilvēkresursu vadības pieredzi 

7. Novembris, 2022

28. oktobrī Latvijas Darba devēju konfederācijas un Ukrainas Darba devēju federācijas sadarbības projektā aizvadīts vebinārs par cilvēkresursu vadības pieredzi. Tajā AS "Latvijas Finieris" valdes locekle, Personāla un administratīvā sektora vadītāja Gunita Meiere dalījās  zināšanās un labās prakses piemēros cilvēkresursu vadībā, personāla attīstībā un izaugsmē lielos uzņēmumos.

Savukārt 14. novembrī plānota LDDK un Ukrainas darba devēju federācijas biedru organizāciju un uzņēmumu personāla vadītāju tikšanās uzņēmumā “Sadales tīkls”.

Jau ziņots, ka nolūkā atbalstīt Ukrainas valsts atjaunošanu un uzņēmējdarbības attīstību, LDDK birojā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas attīstības sadarbības projekta “Darba devēju organizāciju atbalsts Ukrainas atveseļošanai un izaugsmei” atbalstu darbu uzsākušas divas Ukrainas Darba devēju federācijas: ekspertes Liudmyla Vasilega (koordinatore izglītības un nodarbinātības jautājumos) un Natalya Gosteva (koordinatore biznesa sadarbībā). Līdz novembra vidum viņas LDDK konsultēs abu valstu uzņēmējus un organizācijas par sadarbības un atbalsta iespējām. Projektā tiek organizēti arī vebināri personālā vadītājiem un uzņēmējiem, starptautiska tiešsaistes konference un uzņēmēju aptauja un citi pasākumi, lai veidotu jaunas sadarbības un pieredzes apmaiņu izglītības, nodarbinātības, cilvēkresursu vadības un uzņēmējdarbības jomās.


* Projekts kas saņēmis Ārlietu ministrijas finansējumu 2022. gadā no attīstības sadarbības budžeta.