Jaunumi

Aizvadīta pirmā kontaktbirža par sadarbības iespējām Ukrainas atjaunošanā

20. Septembris, 2022

Pirmdien, 19. septembrī, sadarbībā ar Ukrainas Darba devēju federāciju (Federation of Employers of Ukraine, FEU) norisinājās kontaktbirža Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) biedriem par sadarbības iespējām Ukrainas atjaunošanā.

Ar interesentiem tikās FEU ekspertes Liudmyla Vasilega (koordinatore izglītības un nodarbinātības jautājumos) un Natalya Gosteva (koordinatore biznesa sadarbībā), kuras līdz pat novembra vidum strādā LDDK birojā attīstības sadarbības projekta ietvaros un Sintija Siliņa (LDDK nozaru eksperte).

LDDK ģenerāldirektores vietniece, starptautisko un ES lietu eksperte Inese Stepiņa:

Laikā, kad ziņas par ukraiņu gudrām un drosmīgām uzvarām nomaina vēstis par joprojām postošu krievu agresiju, mēs nedrīkstam aizmirst par solidaritāti un vienotību ar Ukrainu un tās iedzīvotājiem. Tomēr līdztekus atbalstam, kas ukraiņiem joprojām ir nepieciešams, mūsu uzņēmumi jau tagad var piedalīties Ukrainas valsts atjaunošanā. Tāpēc aicinām izmantot iespēju, ka LDDK ir pieejams tiešs un nepastarpināts kontakts un informācija par sadarbības iespējām Ukrainā, ko mums nodrošina FEU ekspertu klātbūtne.”
Interesentiem FEU ekspertes un viņu konsultācijas pieejamas arī ikdienā sazinoties e-pastā [email protected].

Projekts saņēmis Ārlietu ministrijas finansējumu 2022. gadā no attīstības sadarbības budžeta.