Jaunumi

Aicinām pieteikties mācību ekskursijai par darba aizsardzības prasību ievērošanu uzņēmumos

29. Septembris, 2022

Aicinām piedalīties labās prakses mācību ekskursijā SIA “GETLIŅI EKO" (Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads) 6. oktobrī par darba aizsardzības prasību ievērošanu uzņēmumos.

Mācību ekskursijas mērķis ir paaugstināt darba devēju izpratni par darba aizsardzības nozīmīgumu, ekonomisko izdevīgumu un veicināt ieinteresētību darba vides sakārtošanā saviem darbiniekiem, kā arī veicināt pieredzes un labās prakses apmaiņu. 

Ņemot vērā vietas specifiku un drošības apsvērumus, vietu skaits mācību ekskursijā ir ierobežots, reģistrācija tiks slēgta, tiklīdz pieteiksies atbilstošs dalībnieku skaits.

Lai pieteiktu dalību, lūdzam reģistrēties elektroniski https://ej.uz/getlini_ekskursija  līdz 4.oktobrimEkskursijas dalībniekiem tiks nodrošināts transports LDDK birojs – SIA Getliņi EKO – LDDK birojs.

Mācību ekskursija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros ar ESF atbalstu. Mācību ekskursija ir 25 šāda veida aktivitāte, kuras turpināsim īstenot visa šīs projekta ietvaros.

Tāpat informējam, ka pieejamas arī konsultācijas darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, kuras ESF projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros bez maksas nodrošina LDDK eksperti:

Laima Beroza

Darba aizsardzības eksperte

Tālrunis: 67225162

Mob. tālr.: 29471506

E-pasts: laima.beroza@lddk.lv 

Jānis Pumpiņš

Darba tiesību eksperts

Tālrunis: 67225162

Mob. tālr.: 25955988

E-pasts: janis.pumpins@lddk.lv